O nas

DAN-POL to firma rodzinna, która istnieje od 1998 roku.
Od ponad 25 lat jesteśmy Generalnym Dystrybutorem, największego austriackiego producenta drzwi – firmy JELD-WEN Austria.
W swojej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne drewniane, szklane marki DANA, oraz konstrukcje loftowe.
Dzięki rzetelności, doświadczeniu oraz najwyższej jakości świadczonych usług zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców drzwi, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

O jakości proponowanych przez nas drzwi możecie się Państwo przekonać odwiedzając salon sprzedaży drzwi w Częstochowie, gdzie będziecie mogli zobaczyć drzwi drewniane (lakierowane, fornirowane i laminowane) i drzwi szklane, produkowane zawsze na indywidualne zamówienie w oparciu o najwyższe standardy jakościowe w fabryce marki DANA w Austrii.

W naszej szerokiej ofercie posiadamy także drzwi zewnętrzne polskiego producenta Wikęd. Długoletnie działania i wiedza zapewnia bezpieczeństwo na wiele poprzez najwyższą jakość wykonania. Już dziś firma Wikęd jest wiodącym producentem drzwi zewnętrznych w Polsce. Wykonywanie drzwi w wielu technologiach oraz nowoczesnych rozwiązaniach pozostawia klientom szeroką paletę wyboru produktu.

Call Now Button