O nas

DAN-POL to firma rodzinna, która istnieje od 1998 roku.
Od ponad 15 lat jesteśmy Generalnym Dystrybutorem, największego austriackiego producenta drzwi – firmy JELD-WEN Austria.
W swojej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne oraz drzwi zewnętrzne marki DANA, które mogą być stosowane także do budownictwa pasywnego lub energooszczędnego.
Dzięki rzetelności, doświadczeniu oraz najwyższej jakości świadczonych usług zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców drzwi, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

O jakości proponowanych przez nas drzwi możecie się Państwo przekonać odwiedzając salon sprzedaży drzwi w Częstochowie lub Wrocławiu, gdzie będziecie mogli zobaczyć drzwi drewniane (lakierowane, fornirowane i laminowane) i drzwi szklane, produkowane zawsze na indywidualne zamówienie w oparciu o najwyższe standardy jakościowe w fabryce marki DANA w Austrii. Od Października 2015 roku firma nasza została Oficjalnym Dystrybutorem austriackiego producenta podłóg, boazerii ściennej oraz drzwi marki Admonter.

Firma STIA – właściciel marki Admonter została założona w 1972 roku poprzez Fundację Zakonu Benedyktynów. Do dzisiaj Zakon jest 100% właścicielem firmy i dlatego Produkty Admonter powstają w oparciu o najwyższej jakości dostępne produkty oraz technologie. Dewizą firmy STIA jest Wystrzeganie się kompromisów w produkcji najwyższej jakości Podłóg, Boazerii, Schodów, Drzwi i innych produktów. Gwarantem solidności Firmy oraz jakości produkowanych przez nią elementów jest Zakon Benedyktynów z tradycją sięgającą 1000 lat wstecz”.

Call Now Button