Lakierowane drzwi białe DANA – jedwabistość w standardzie

Drzwi wewnętrzne to ważny element w aranżacji wnętrz. Drzwi białe DANA Częstochowa pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale także dekoracyjną. Urządzając swój dom czy mieszkanie często nie myślimy o tym, że każde drzwi to około dwóch metrów kwadratowych na prawie każdej ścianie. To powierzchnia dużo większa niż mebel lub obraz, a przecież wybierając te przedmioty poświęcamy im dużo więcej czasu niż wybierając drzwi wewnętrzne.

Urządzając dom lub mieszkanie stajemy przed dylematem, jak dopasować drzwi do wystroju wnętrza? Jakie drzwi wewnętrzne powinniśmy wybrać? W Dan Pol posiadamy duży wybór drzwi wewnętrznych w Częstochowie, odpowiednich do każdego wnętrza i rodzaju budownictwa. Wszystkie oferowane przez nas drzwi produkowane są w fabryce DANA w Austrii, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i dbałością o każdy detal.

Drzwi wewnętrzne białe Częstochowa – najwyższa jakość do każdego wnętrza

Przy wyborze drzwi wewnętrznych do danego wnętrza kierujemy się ich wzornictwem, stylem  oraz rodzajem wykończenia. Jakie drzwi wybrać, gdy w jednym wnętrzu panuje styl glamour, a drugie urządzone jest prosto i skromnie? Białe drzwi wewnętrzne będą uniwersalnym rozwiązaniem.

Lakierowane drzwi białe o jedwabistej powierzchni w kolorze RAL 9016 idealnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Dla większości pomieszczeń drzwi białe stanowią neutralne wykończenie i pozostaną zawsze modne, pod warunkiem, że są dobrej jakości. W Dan Pol oferujemy drzwi wewnętrzne białe oraz z możliwością ich lakierowania na inne kolory, co pozwala idealnie dopasować drzwi DANA do wystroju wymarzonego wnętrza.

Tendencja do minimalizmu, bardziej skromnego, prostszego w formie wnętrza, jest dziś zauważalna bardzo wyraźnie. Dużą rolę w tym procesie pełni kolor i światło. Odważnie sięga się po mocne kontrasty, w których np. silne światło dzienne współgra z grafitową ścianą przy dużym oknie balkonowym. Drzwi wewnętrzne stanowią niezwykle ważny element nie tylko uzupełniający wystrój każdego wnętrza, ale nadający mu niepowtarzalny, indywidualny charakter. Przed zakupem jednak musimy dokonać odpowiedniego ich wyboru.

Lakierowane drzwi białe DANA Częstochowa – prostota i elegancja

Od dłuższego czasu sprzedaż drzwi lakierowanych białych rośnie bardzo znacząco względem innych modeli i rodzajów. Wygląda na to, że oprócz akceptowanej mody jest w tym trochę z podświadomego poszukiwania większej sterylności lub może po prostu jaśniejszego wnętrza. Drzwi białe wewnętrzne DANA, których produkcja odbywa się w Austrii – rynku niezwykle wymagającym, doskonale wypełniają tę potrzebę. Co je wyróżnia?

  • Białe drzwi wewnętrzne Częstochowa są proste w formie i eleganckie, mają świeżą, jasną biel na swojej powierzchni;
  • lakierowane drzwi białe są współczesne, nowoczesne i trwałe;
  • drzwi lakierowane mogą posiadać strukturę ryflowaną lub być po prostu gładkie;
  • powierzchnia lakierowana utwardzana jest promieniowaniem UV, co daje gwarancję niezmienności kolorystycznej w trakcie użytkowania;
  • skrzydło drzwiowe o grubości 42mm w standardzie daje bardzo dużą sztywność i jest bardziej odporne na uszkodzenia lub wyboczenia;
  • każde drzwi lakierowane posiadają w standardzie konstrukcję o izolacyjności akustycznej min. Rw=32dB, co idealnie sprawdzi się np. w sypialni.

W ofercie drzwi białych DANA odnajdziemy zarówno modele gładkie bez wzorów (kolekcja Euroba), atrakcyjną grupę frezowanych wzorów z kolekcji Motiv, wersje drzwi lakierowanych na biało z elementami fornirowanych, metalizowanych lub czarnych paseczków np. Modus lub Dual, jak i bardzo klasyczne wzory z kolekcji Audienz czy Palazzo. Najszersza na rynku oferta systemów ościeżnic zabezpieczy wybór poszukiwanego sposobu instalacji drzwi przylgowych oraz bezprzylgowych.

Białe drzwi wewnętrzne – moda, która nie przemija

Biały kolor drzwi wewnętrznych sprzyja podkreśleniu detalu w pomieszczeniach, stanowi także neutralną, subtelną klamrę dla całości wystroju. Urzekająca jest także czytelność i uniwersalność białych drzwi DANA. Jedwabista powierzchnia wyróżniająca ofertę drzwi wewnętrznych białych Częstochowa na rynku europejskim możliwa jest dzięki unikalnemu, sześciokrotnemu procesowi lakierowania. W trakcie lakierowania każda warstwa uszlachetniona jest dodatkiem pigmentu oraz utwardzana jest promieniami UV. Dzięki temu jesteśmy pewni, że drzwi wewnętrzne DANA zawsze pozostaną śnieżnobiałe.

Niezwykle szykownie wyglądają także szklane drzwi DANA, z białymi ościeżnicami, pięknymi stalowymi okuciami i ciekawymi taflami szkła, np. krystalicznie czystego szkła Diamant. W Dan Pol polecamy także:

Warto również podkreślić, że białe drzwi lakierowane w technologii półmat pozwolą wydobyć w wystroju wnętrz połysk gresowej podłogi lub posadzki żywicznej. Dodatkowym atutem drzwi białych wewnętrznych jest fakt, iż rozświetlą i powiększą optycznie każde wnętrze. Drzwi lakierowane DANA Made in Austria – słyną ze swojej niedoścignionej jakości i doceniane są przez klientów na całym świecie.

Call Now Button