Drzwi Klasyczne Częstochowa

Klasyczna elegancja.

Drzwi oferowane w DAN-POL produkowane są w oparciu o najwyższe standardy jakościowe, z dbałością o każdy detal. Drzwi klasyczne w Częstochowie powstają w najlepszych austriackich zakładach stolarskich i zawierają elementy zdobnych listew, wykonanych z masywnego drewna. Klasyczne drzwi wewnętrzne zawsze produkowane są na indywidualne zamówienie, spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Drzwi klasyczne drewniane Inn, Lech oraz Muerz, noszące nazwy okolicznych szczytów, wykonane są z litego drewna. To produkty z najwyższej półki stolarskiego fachu. Drzwi klasyczne występują w wersji lakierowanej, fornirowanej oraz masywnego drewna, które może być lakierowane lub olejowane. Drzwi wewnętrzne Częstochowa, polecane przez DAN-POL, to bogata oferta modeli i wzorów w wielu wersjach kolorystycznych.

AUDIENZ
drzwi drewniane

PALLAZO
drzwi drewniane

BELVEDERE
drzwi drewniane

INN
drzwi pełnodrewniane

Klasyczne drzwi wewnętrzne Częstochowa – wybór kolorystyki

Dobór kolorystyki drzwi klasycznych jest w zasadzie bardzo prosty. Mamy ogromne możliwości wyboru firm oferujących drzwi, liczne salony sprzedaży, pełne eksponatów. Obecnie bardzo wyraźnie zauważana jest tendencja do minimalizacji oraz bardziej skromnego, prostszego w formie wnętrza. Dużą rolę w tym procesie pełni kolor i światło. Odważnie sięga się po mocne kontrasty, w których np. silne światło dzienne współgra z grafitową ścianą przy dużym oknie balkonowym. W każdym wnętrzu ogromną rolę spełniają klasyczne drzwi.

Od dłuższego czasu znacząco rośnie sprzedaż drzwi klasycznych białych w Częstochowie, względem innych rodzajów powierzchni. Wygląda na to, że oprócz akceptowanej mody jest w tym trochę podświadomego poszukiwania większej sterylności wnętrza lub może po prostu jaśniejszego pomieszczenia. Drzwi białe klasyczne doskonale wypełniają tę potrzebę. Drzwi DANA są proste w formie, eleganckie, mają świeżą, jasną biel na swojej powierzchni. Nie mają na pewno nic wspólnego z tandetną białą ceratą, papierową okleiną czy kiepskiej jakości białym laminatem. Czym charakteryzują się drzwi klasyczne białe?

  • Białe, klasyczne drzwi wewnętrzne, jak wszystkie drzwi nowoczesne Częstochowa, są współczesne i trwałe.
  • W ofercie drzwi białych DANA odnajdziemy zarówno modele gładkie, bez wzorów (kolekcja Euroba), jak i atrakcyjną grupę frezowanych wzorów z kolekcji Motiv, a także bardzo klasyczne wzory we współczesnej technologii drzwi ze stopniowanych frezowaniem kolekcji Audienz czy Palazzo. Najszersza na rynku oferta systemów ościeżnic zabezpieczy wybór poszukiwanego sposobu instalacji drzwi przylgowych, reversyjnych oraz bezprzylgowych.
  • Kolor biały drzwi klasycznych wewnętrznych sprzyja podkreśleniu detalu we wnętrzach, stanowi także neutralną, subtelną klamrę dla całości wystroju. Urzekająca jest także czytelność i uniwersalność białych drzwi klasycznych DANA.
  • Jedwabista powierzchnia wyróżniająca ofertę białych drzwi DANA na rynku europejskim możliwa jest dzięki unikalnemu – sześciokrotnemu procesowi lakierowania. W trakcie lakierowania każda warstwa uszlachetniona jest dodatkiem pigmentu oraz utwardzana jest promieniami UV, dzięki czemu masz pewność, że klasyczne drzwi białe DANA zawsze pozostaną śnieżnobiałe.

Drzwi klasyczne szklane

Niezwykle szykownie wyglądają także drzwi szklane DANA, z białymi ościeżnicami, pięknymi stalowymi okuciami i ciekawymi taflami szkła, np. krystalicznie czystego szkła Diamant. Drzwi szklane Częstochowa to produkty najwyższej klasy, wykonane z największą starannością.

Call Now Button