Klamki do drzwi szklanych

Aby zobaczyć nasze drzwi szklane w Częstochowie, zapraszamy do naszego salonu DAN-POL.

Drzwi szklane DANA zamontowane w tak samo wyglądających ościeżnicach drewnianych co drzwi drewniane, wymagają specjalistycznych okuć.
W zależności od funkcji, drzwi przymykowe lub wahadłowe, różnić się będą zawiasami i klamkami.

DANA jako odpowiedzialny producent, bardzo dużą uwagę zwraca na bezpieczeństwo użytkowe drzwi szklanych.
Prócz faktu stosowania przez nas tylko i wyłącznie bezpiecznego szkła hartowanego, proponujemy Państwu dwa rodzaje gniazd zawiasowych, odpowiedzialnych za przenoszenie naprężeń oraz dostosowanych do wielkości i wagi tafli szklanej.

Ościeżnica wzmocniona „GTM” posiada gniazda wzmocnione z regulacją zawiasu w 3 płaszczyznach, co pozwala zastosować duże tafle z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa dla ich użytkowników.
Dodatkowo proponujemy Państwu system zamków-kaset, umożliwiający zastosowanie tych samych klamek – rękojeści na drzwiach szklanych co w drzwiach drewnianych.

Szczególnie ciekawym rozwiązaniem może być kolorystyka okuć do drzwi szklanych w kolorze czarnym. Proponujemy także różne klamki w kolorze czarnym do drzwi szklanych i drewnianych.

W systemie Nivello oraz w drzwiach wahadłowych zamiast tradycyjnej klamki można wykorzystać jeden z naszych uchwytów drzwiowych.
Dodatkowo proponujemy system SmartClose, dla klientów chcących zastosować uchwyt zamiast tradycyjnej kasety-zamka w drzwiach szklanych.

Drzwi szklane

Klamki

Zawiasy

Call Now Button