Logo DANA
Logo DAN-POL
Home -> Poradnik -> Najnowsze rozwiązania kolorystyczne drzwi marki DANA Jeld Wen Austria

Najnowsze rozwiązania kolorystyczne drzwi marki DANA Jeld Wen Austria

 

Drzwi Vision – powierzchnia beton strukturalny.

DANA zaskakuje nowymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Surowy design betonu, pokrywającego skrzydło drzwiowe oraz ościeżnicę sprawi, że odnajdujemy nowe możliwości zastosowania drzwi jako koncepcyjnego elementu kształtowania wnętrz.

Minimalistyczna i surowa forma drzwi idealnie wpasowuje się w modernistyczne formy wnętrzarskie.

W standardzie drzwi VISION wykonane są w wersji bezprzylgowej z regulowaną ościeżnicą i ukrytymi zawiasami marki Simonswerk regulowanymi w 3 płaszczyznach 3D.

Drzwi z powierzchnią Beton Strukturalny występują także w wersji Reverso (otwieranie przez ościeżnicę) oraz w ościeżnicach do drzwi szklanych.

Polecamy rozwiązanie drzwi wewnętrznych z zamkiem elektrycznym ELock oraz systemem SmartClose, który umożliwia zastosowanie uchwytu zamiast tradycyjnej klamki.  

 

Drzwi Brillant na wysoki połysk – tzw. połysk fortepianowy.

To odzwierciedlenie najnowszych światowych trendów i modernistycznego designu. Drzwi Brillant o nieskazitelnej powierzchni niczym lustro odbijają promienie światła. Powierzchnia wykonana z błyszczącego akrylu o grubości 2mm jest bardzo odporna i łatwa do czyszczenia.

Standardowo drzwi te wykonane  są w wersji bezprzylgowej z regulowaną ościeżnicą i ukrytymi zawiasami marki Simonswerk regulowanymi w 3 płaszczyznach 3D.

Drzwi z powierzchnią Hochglanz występują także w wersji Reverso (otwieranie przez ościeżnicę) oraz w ościeżnicach do drzwi szklanych.

Polecamy rozwiązanie drzwi wewnętrznych z zamkiem elektrycznym ELock oraz systemem SmartClose, który umożliwia zastosowanie uchwytu zamiast tradycyjnej klamki.

Projekt: Softkom | Wykonanie: FreeTree