Drzwi Loftowe, Industrialne Częstochowa

Drzwi industrialne coraz częściej goszczą w nowoczesnych wnętrzach naszych klientów. Surowy klimat panujący we wnętrzach gdzie dominuje beton potrzebuje ożywienia. System drzwi loftowych ICON LOFT Lite  to unikalne profile o industrialnej stylistyce, służce do produkcji nowoczesnych  drzwi i ścianek działowych do pomieszczeń wewnętrznych . Cienki 30 mm. profil daje możliwość tworzenia produktów , które wpiszą się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną stylistykę.

Drzwi loftowe Icon Loft Lite można wypełniać dowolnym szkłem z dedykowanej oferty lub wypełnieniem stalowym. Drzwi industrialne sprawdzą się w każdym wnętrzu.

Wszystkie drzwi loftowe Icon Loft projektowane i produkowane są w 100% w Polsce a rozbudowany system akcesoriów i okuć pozwala na projektowanie drzwi uchylnych czy przesuwnych do pomieszczeń wewnętrznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi drzwiami m.inn. w DAN-POL Salon Drzwi w Częstochowie gdzie prezentujemy kilka różnych konfiguracji drzwi loftowych.

Możliwe rodzaje wypełnienia:

W ofercie na specjalne zamówienie istnieje możliwość personalizacji podziałów drzwi w dowolny sposób. Oto kilka propozycji spośród wielu możliwości.

Call Now Button