Drzwi Hobby i Sax Częstochowa

Drzwi białe lakierowane, fornirowane lub laminowane dla każdego.
Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę drzwi Made in Austria z kolekcji Advance Line.
Drzwi białe w kolorze RAL 9010, drzwi fornirowane w kilku fornirach oraz drzwi laminowane laminatem CPL. Dostępne wyłącznie w DAN-POL dla klienta indywidualnego (kolekcja ta produkowana jest na rynek Niemiecki, Austriacki i Szwajcarski wyłącznie dla odbiorców z sektora Developerskiego na potrzeby tamtejszych rynków).
Drzwi bardzo atrakcyjne cenowo, produkowane w tym samym zakładzie co marka DANA ale pod zmienioną marką – SAX/HOBBY.
Drzwi występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi. W ofercie SAX dostępne także drzwi szklane, fornirowane oraz laminowane.

Drzwi laminowane Hobby

Drzwi HOBBY występują w laminatach CPL w kolorach buku, klonu, dębu crema, orzecha, wiśni, dębu jasnego oraz w kolorach jednolitych – białym, szarym oraz białym o strukturze drewna.
Ułożenie laminatu CPL drewnopodobnego na drzwiach, jest w pionie lub poziomie. Wyjątkiem jest model D01, gdzie laminat ułożony jest w postaci wzoru.
Dla klientów bardziej wymagających możliwe jest zastosowanie na drzwiach z ułożeniem poziomym laminatu lub laminatem jednobarwnym metalizowanych paseczków, które zlicowane są z płaszczyzną skrzydła.
Drzwi HOBBY występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej* z zawiasami ukrytymi.
Dostępne są także ościeżnice do drzwi szklanych. Konstrukcja drzwi zapewnia nam izolacyjność akustyczną na poziomie Rw= 28-32dB, w zależności od konstrukcji.

*Bezprzylgowe drzwi tylko w wersji gładkiej (Uni Weiss, Uni Grau, Dąb Crema, Wiśnia Caffe, Dąb Piaskowy, Dąb Barrique, Jesion Biały

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA


Drzwi Sax

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA

Call Now Button