Drzwi Hobby i Sax Częstochowa

Drzwi Hobby i Sax Częstochowa – austriacka jakość

Jeśli interesują Cię drzwi wewnętrzne laminowane, białe lakierowane lub fornirowane z grupy produktów ekonomicznych, polecamy bogatą kolekcję drzwi Hobby i Sax. Przedstawiamy wyjątkową ofertę drzwi Made in Austria z kolekcji Advance Line. W kolekcji Sax i Hobby znajdują się drzwi białe w kolorze RAL 9010, drzwi fornirowane w kilku fornirach oraz drzwi laminowane laminatem CPL. Nasze drzwi wewnętrzne laminowane dostępne są wyłącznie w DAN-POL dla klienta indywidualnego. Kolekcja ta produkowana jest na rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski, wyłącznie dla odbiorców z sektora deweloperskiego na potrzeby tamtejszych rynków.

Drzwi laminowane są bardzo atrakcyjne cenowo, produkowane w tym samym zakładzie co marka DANA, ale pod zmienioną marką – Sax/Hobby. Drzwi występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi. W ofercie Sax dostępne także drzwi szklane.

Drzwi laminowane Sax i Hobby – szeroki wybór

Laminowane drzwi wewnętrzne z kolekcji Hobby występują w laminatach CPL w kolorach buku, klonu, dębu (różne rodzaje), oraz w kolorach jednolitych – białym, szarym oraz białym o strukturze drewna.

Ułożenie laminatu CPL drewnopodobnego na drzwiach laminowanych drewnopodobnych występuje w pionie lub poziomie. Dla klientów bardziej wymagających możliwe jest zastosowanie na drzwiach metalizowanych paseczków, które zlicowane są z płaszczyzną skrzydła.

Drzwi Hobby występują w wersji przylgowej i bezprzylgowej* z zawiasami ukrytymi. Dostępne są także ościeżnice do drzwi szklanych. Konstrukcja drzwi zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie Rw= 28-32dB, w zależności od konstrukcji (sprawdź ofertę: drzwi akustyczne Częstochowa).

Zobacz również:

*Bezprzylgowe drzwi tylko w wersji gładkiej (Uni Weiss, Uni Grau, Dąb Hell,, Dąb Piaskowy, Dąb Barrique, Jesion Biały, Klon, Dąb Savana, Dąb Sękowy

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA


Drzwi Sax

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA

Call Now Button