Drzwi Gładkie Częstochowa

Drzwi Drewniane Euroba

W trendach dotyczących drzwi zauważalna jest tendencja do minimalizacji i bardziej skromnego, prostszego w formie wnętrza. Drzwi gładkie w Częstochowie sięgają po mocne kontrasty, duże znaczenie ma także kolor i światło. Jeśli szukasz właśnie takich rozwiązań, proponujemy gładkie drzwi wewnętrzne Częstochowa z kolekcji EUROBA. Prosta forma drzwi gładkich zawsze będzie ponadczasowa i sprawdzi się w wielu wnętrzach.

Drzwi wewnętrzne gładkie – szeroki wybór

W DAN-POL znajdziesz zarówno lakierowane, jak i fornirowane gładkie drzwi wewnętrzne. Polecamy drzwi gładkie w ciekawej kolorystyce drewnianej, jak również białe, gładkie drzwi wewnętrzne.

  • Drzwi gładkie lakierowane białe, szare czy grafitowe lub w każdej innej możliwej kolorystyce ożywią Twoje wnętrze.
  • Gładkie drzwi fornirowane dębowe lub drzwi olejowane nadadzą mu jeszcze więcej ciepłego charakteru.
  • Drzwi gładkie DANA lakierowane są sześciokrotnie, a każda warstwa dodatkowo utwardzana jest promieniami UV, aby lakier z upływem czasu odporny był na zmiany kolorystyczne. Lakiery kryjące występują w kolorach z palety RAL oraz NCS.
  • Drzwi Euroba RS w standardzie posiadają podwyższoną izolacyjność akustyczną Rw=32dB.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – polecamy również drzwi klasyczne Częstochowa oraz drzwi szklane Częstochowa. W DAN-POL znajdziesz różnorodne modele drzwi gładkich i innych drzwi wewnętrznych.

Drzwi lakierowane Euroba

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA


Drzwi fornirowane Euroba

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA

Call Now Button