Drzwi wewnętrzne DANA – jakość i niezawodność

Koncern JELD-WEN zdobył reputację jako firma i marka, na której klienci mogą polegać – zarówno w odniesieniu do naszych produktów, jak i oferowanych przez nas usług. U podstaw tego podejścia leży przekonanie, które jest wyrażone w obietnicy marki – Niezawodność w prawdziwym życiu.

Drzwi wewnętrzne DANA  to Marka Premium koncernu Jeld-Wen.

Marka DANA  jest synonimem Jakości, której podstawy tkwią łańcuchu wartości produktu – od projektu – poprzez zakup odpowiedniego surowca – do produkcji – dystrybucji – i w końcu montażu – przez cały okres życia produktu.

W tym ogniwie,bardzo ważni są nasi ludzie, którzy są kluczem do naszego sukcesu i osiągnięcia doskonałości.

Co znaczy Niezawodność w Prawdziwym Życiu?

Drzwi wewnętrzne – czy to takie banalne…

Dom czy własne „M”.. to miejsca w których mamy wolność w tworzeniu własnych ekspresji. Mamy do czynienia z klimatem, ogniem, dźwiękiem, zagadnieniami bezpieczeństwa, które wymagają funkcji jakościowych. Szeroki zakres drzwi wewnętrznych i zewnętrznych marki DANA obejmuje wszystkie te potrzeby a nasze zaangażowanie w tworzenie jakości, która wytrzyma próbę czasu zawarte jest w każdych drzwiach.

Posiadamy wszelkie niezbędne aprobaty, certyfikaty i atesty potwierdzające, że nasze produkty spełniają wszystkie wymagane normy jakościowe i prawne.

Zapewniamy wszystkim klientom pomoc posprzedażową, udzielamy wszelkich informacji technicznych, ponieważ wierzymy, że podstawą sukcesu jest zapewnienie doskonałych relacji z naszymi klientami, opartych na zaufaniu i dialogu.

Możemy Ci pomóc w doborze drzwi, które nadadzą wartości twojemu projektowi.

The journey of Reliability for real life®

  • Materiały
  • Produkcja
  • Badania i rozwój
  • Pełna certyfikacja
  • Dystrybucja i dostawa
  • Rezultat

Co zawiera obietnica dostarczenia Wiarygodności w Prawdziwym Życiu?

Właściwe materiały

Każdego roku JELD-WEN Europe wydaje miliony Euro na materiały. Należą do nich zarówno: nieprzetworzone surowce, półprodukty, laminaty i wyroby metalowe.

Europejski Program Preferowanych Dostawców JELD-WEN został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności zaopatrzenia ze zminimalizowanym odpadów. Aby zakwalifikować się jako dostawca musisz spełniać ścisłe kryteria jakościowe i kodeks postępowania.

Ponadto musisz być w stanie zagwarantować stabilną, wysoką jakość, przy jednoczesnym przestrzeganiu naszych standardów w odniesieniu do środowiska naturalnego i dobra pracowników.

Zaawansowana produkcja

Największy w Europie producent drzwi: JELD-WEN ma fabryki w całej Europie.

Produkty JELD-WEN Europa wykonywane są w ponad 20 zakładach, zlokalizowanych w Austri, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Danii, Szwecji, Szwajcarii, Finlandii, Estonii, na Węgrzech i Łotwie. Wiele z nich, działa również jako centra dystrybucyjne. Oznacza to, że w Europie jesteśmy jedną z największych firm produkujących drzwi.

Prócz zakładów produkcyjnych w Europie, Jeld-Wen posiada swoje oddziały w USA, Australii, Indonezji, Chile, Kanadzie i innych krajach.

System produkcji Titan stanowi podstawę dla całego procesu produkcyjnego. Jest to harmonijne połączenie najnowocześniejszej technologii i rzemiosła, które tworzy drzwi najwyższej jakości.

Kompleksowe badania i rozwój oraz testowanie

Każde para naszych drzwi udowodniła swą trwałość i niezawodności na długo przed momentem ich pierwszego użycia.

Intensywne badania są kluczowym elementem podczas kontroli jakości: prototypy zostają wprowadzone poprzez rozmaite symulacje w zależności od ich funkcji lub lokalizacji geograficznej. Na przykład stosujemy komory klimatyczne, które symulują warunki pogodowe, takie jak wilgoć i wysoka bądź niska temperatura. Drzwi techniczne DANA testowane pod względem ich odporności na wodę, ogień i dymo-szczelność. Każde drzwi przechodzą testy mechaniczne na minimum 50.000 cykli otwierania i zamykania.

Drzwi akustyczne przechodzą badania w najnowocześniejszych labolatoriach na ich dzwiękoszczelność.

Izolacyjność akustyczna dla drzwi akustycznych marki DANA wynosi : 28dB , 32dB , 35dB , 39dB, 40dB , 42dB i 46 dB .

Pełna certyfikacja

Jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie istotne certyfikaty dla naszych produktów/drzwi.

Kontrolujemy każdy etap produkcji naszych drzwi : począwszy od pozyskanego materiału poprzez dostawę, dzięki czemu możemy zagwarantować, że wszystkie standardy regulacyjne zostały spełnione, dostarczając certyfikat, jako potwierdzenie tych wytycznych. Nasze pasywne drzwi zewnętrzne EXTERN posiadają oznaczenie CE (znak CE wskazuje na zgodność wyrobu z wymaganiami odpowiednich wytycznych UE) a nasze drzwi antywłamaniowe Dominant spełniają normy EN (wyrób wg normy EN określa właściwości działania drzwi zewnętrznych, z wyłączeniem właściwości odnoszących się do ochrony przeciwpożarowej i dymoszczelności.)

Posiadamy również certyfikaty FSC i PEFC, które wspierają zrównoważoną politykę pozyskiwania zasobów leśnych oraz łączą dbałość o środowisko z interesami handlowymi.

Dodatkowo posiadamy ważne Aprobaty Techniczne, Certyfikaty i Atesty higieniczne, dopuszczające nasz wyrób drzwi wewnętrznych DANA do stosowania w budynkach mieszkalnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

Efektywna dystrybucja i dostawa
Każdego tygodnia JELD-WEN dostarcza więcej niż 100.000 drzwi i ościeżnic na terenie całego kontynentu.

Firma Jeld Wen Austria , właściciel marki DANA dziennie produkuje około 1500 sztuk skrzydeł drzwiowych oraz około 800 ościeżnic każdego dnia.

Każde drzwi wewnętrzne i zewnętrzne produkowane są zawsze dla konkretnego klienta, co pokazuje skalę przedsięwzięcia.

Pomimo całej złożoności procesu produkcyjnego jesteśmy w stanie dostarczyć naszemu klientowi drzwi wewnętrzne DANA już od 3 tygodni od momentu podpisania zamówienia.

Celem naszej dystrybucji jest dostarczenie na rynek, jak najszerszej i najbardziej atrakcyjnej oferty naszych produktów w krótkim czasie.

Miarą naszego sukcesu są konkretne dane, które wskazują na to, że – wszystkie nasze dostawy są ściśle monitorowane, a ich dokładność i czasy dostawy są stale mierzone.

Rezultat

Drzwi to mebel, drzwi to największy obraz na ścianie….. Zadbajmy o to aby ten użyteczny przedmiot stał się ozdobą naszego domu…

My zadbamy o jego jakość i niezawodność.

DAN-POL

Generalny Dystrybutor marki DANA w Polsce.

DANA – drzwi dla ludzi otwartych

Call Now Button