Drzwi szklane Opole

Poszukujesz bezpiecznych i nowoczesnych drzwi? Wybierz drzwi szklane w Opolu marki DANA z Austrii. Drzwi szklane to doskonały produkt do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od tego, czy są one nowoczesne czy klasyczne. Nadają one pomieszczeniom wyjątkowy design i charakter, a także zapewniają w nim dostęp do światła. Nowoczesne i bezpieczne drzwi szklane pozwolą na oświetlenie pomieszczeń i sprawią, że będą one wyglądać jasno i przestronnie.

Drzwi szklane Dan-Pol Opole – wysoka jakość i solidne wykonanie

Drzwi szklane oferowane przez Dan-Pol charakteryzują się spełnianiem najwyższych standardów jakości oraz szczególną uwagą poświęconą każdemu z detali. Jakie inne elementy sprawiają, że nasze drzwi szklane są tak unikalne?


Wewnętrzne drzwi szklane wyróżniają się zastosowaniem wysokiej klasy okuć, pochodzących jedynie od renomowanych europejskich producentów.

Drzwi szklane  oferowane przez Dan-Pol posiadają szeroki wybór wzorów szkła oraz bogaty asortyment ościeżnic i akcesoriów.

 • Szkło matowe lub przezroczyste zastosowane w drzwiach szklanych może być dodatkowo barwione na kolor grafitowy.
 • Tafla szklana w drzwiach może mieć gładką powierzchnię lub wzór, który w drzwiach szklanych z grawerowanym wzorem może odwoływać się do kolekcji Drzwi Nowoczesnych Motiv lub Modus za pomocą 6-milimetrowych paseczków.
 • Drzwi szklane mogą również być wykonane w technologii laserowej lub drukowania, gdzie szkło austriackie ma wzór nałożony poprzez drukowanie lub obróbkę laserową, jak to ma miejsce w drzwiach Cosmic i Deli. Wrażenie zatopienia wzoru w tafli szklanej jest tworzone za pomocą naniesionego wzoru. W naszej ofercie znajdują się również drzwi z nadrukiem ceramicznym.
 • Okucia drzwi to bardzo ważny aspekt bezpieczeństwa. DANA stosuje tylko sprawdzone zawiasy renomowanych producentów, regulowane w 3 płaszczyznach 3D.

Drzwi szklane z charakterem – różnorodność wyboru

W naszej firmie Dan-Pol oferujemy różnorodny asortyment solidnych i wytrzymałych drzwi z szkła najwyższej jakości. Nasze produkty są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami, zarówno pod względem konstrukcji, jak i wykończenia. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne drzwi szklane, które polecamy klientom prywatnym oraz inwestycyjnym. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz między innymi:

 • drzwi lustrzane – drzwi z lustrem obustronnym Mirastar sprawdzą się idealnie w łazience czy wiatrołapie; drzwi te wyróżnia przemyślane rozwiązanie konstrukcyjne z zawiasami opartymi na przekładni mikro-ślimakowej lub regulowanymi w 3 płaszczyznach 3D;
 • drzwi szklane wewnętrzne Reverso z odwrotnym otwieraniem;
 • drzwi zlicowane Nivelo, gdzie tafla szklana zlicowana jest z ościeżnicą (rozwiązania te opisujemy dokładnie w dziale: Rozwiązania Specjalne);
 • drzwi szklane do łazienki;
 • szklane drzwi loftowe;
 • szklane drzwi do salonu.
 • Drzwi szklane przesuwne

W przypadku drzwi z szkła, wszystkie płyty szklane mogą być umieszczone na ramach z fornirowaną, lakierowaną, laminowaną lub olejowaną / strukturą powierzchni. Dostarczymy drzwi szklane na zamówienie, wykonane specjalnie dla danego klienta. Możesz zapoznać się z naszą ofertą drzwi w salonie DAN-POL i skorzystać z naszych profesjonalnych porad oraz szybkiego czasu realizacji zamówień!

Oferujemy ponadto: drzwi białe wewnętrzne Opole czy drzwi loftowe Opole.

Zobacz nasze okucia do drzwi szklanych

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

Call Now Button