Drzwi o strukturze Dębu ryflowanego bielonego i olejowanego

Subtelny urok bielonego ryflowanego drewna. Pełne skrzydło wewnętrzne dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Szczególnie pięknie prezentuje się w kolorze dębu olejowanego i bielonego z lekką patyną, która nie ingeruje w naturalny rysunek dębowego drewna na powierzchni drzwi, nadając mu delikatną, mleczną poświatę.

Drzwi z kolekcji Struktura doskonale sprawdzą się w nowoczesnych oraz minimalistycznych wnętrzach. Dobrze komponują się także z otoczeniem wykończonym drewnem o jasnej barwie. Drzwi wykończone zostały przy pomocy olejowosku. Wnika on głęboko w strukturę drewna, chroniąc je przed wilgocią, kurzem i brudem. Ponadto zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennego użytkowania drzwi i nadaje niepowtarzalny charakter powierzchni drzwi.

Drzwi płytowe obłogowane naturalnym drewnem dębu, jesiona czy modrzewia mogą występować w wersji bielonej jak i w wersji drewna lakierowanego na biało w kolorze RAL 9016. Ponadto drewno może być zabezpieczone lakierami wodnymi ( siedem warstw lakieru, utwardzonego promieniami UV ) jak i olejowoskiem.

Model posiada innowacyjną konstrukcję płytową o izolacyjności akustycznej Rw=32dB.

Drzwi DANA z kolekcji Struktura dostępne są w wersji przylgowej z widocznymi zawiasami lub bezprzylgowej z zawiasami ukrytymi 3D w ościeżnicy. Producent wyposaża drzwi w standardzie w regulowane zawiasy oraz zamek magnetyczny.

Call Now Button