Drzwi loftowe Opole

Jeśli lubisz wyjątkowy, przemysłowy styl wnętrz, to drzwi loftowe Opole przesuwne i tradycyjne z oferty DAN-POL będą dla Ciebie odpowiednie! Nasze industrialne drzwi przymykowe, pivotowe i przesuwne są inspirowane wnętrzami przemysłowymi i są zgodne z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Charakterystyczna prostota, światło i przestrzeń stylu loftowego zostały podkreślone przez unikalne wzornictwo w stylu loftowym.

Precyzyjne wykonanie detali mechanicznych systemu drzwi loftowych przesuwnych zostało podkreślone starannym pomalowaniem na matowy, czarny kolor, co nadaje wnętrzu styl industrialny.

Drzwi loftowe to idealny wybór do nowoczesnych, minimalistycznych lub industrialnych wnętrz. Są one również doskonałe do pomieszczeń, w których ważna jest przepuszczalność światła lub zachowanie poczucia przestrzeni. Idealnie sprawdzą się w wiatrołapach czy jako drzwi wejściowe do garderoby. Drzwi loftowe mogą występować w postaci pojedynczych drzwi z różnego rodzaju szkłami oraz w wersji z bocznymi i górnymi doświetlami.

Industrialne drzwi loftowe to stylowe i funkcjonalne rozwiązanie do domów, do dużych mieszkań, nowoczesnych biur czy restauracji oraz innych wnętrz. Oferta DAN-POL obejmuje także drzwi przesuwne, które sprawdzą się w wielu klasycznych aranżacjach. Dodatkowo nasza firma proponuje niestandardowe rozwiązania, takie jak drzwi akustyczne, które pozwolą na wygłuszenie pomieszczenia i zapewnią spokój i odpowiednie warunki do odpoczynku.

Możliwe rodzaje wypełnienia:

Drzwi przesuwne industrialne Opole – systemy przesuwne

Oferujemy oprócz drzwi loftowych tradycyjnych także drzwi przesuwne industrialne w postaci modeli szklanych lub drewnianych. Nasz system drzwi przesuwnych loftowych zaprojektowany jest z myślą o przestrzeniach przejściowych, takich jak kuchnie, salony, biura oraz jako zamykanie pomieszczeń jak garderoby czy schowki. Użycie mocowania odgórnego mechanizmu zapewnia lekkość i harmonię ruchu drzwi przesuwnych. W ofercie firmy DAN-POL dostępne są dwa rodzaje systemów przesuwnych do drzwi loftowych.

  • system przesuwny Front – znajduje zastosowanie w drzwiach przesuwnych szklanych,
  • system przesuwny Gustavson – stosowany najczęściej do drzwi loftowych drewnianych, choć może być również łączony z drzwiami szklanymi.

 W przypadku drzwi loftowych z drzwiami przesuwnymi, polecamy skorzystać z uchwytów w postaci relingów o różnych długościach lub uchwytów wpuszczanych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem drzwi loftowych, w tym także w Salonie Drzwi DAN-POL, gdzie prezentujemy kilka różnych konfiguracji. W ofercie posiadamy nie tylko produkty o ponadczasowym wzornictwie, ale także o niespotykanym standardzie wykonania.

Call Now Button