Drzwi Loftowe, Industrialne Częstochowa

Drzwi industrialne Częstochowa coraz częściej goszczą w nowoczesnych wnętrzach; również surowy klimat panujący we wnętrzach, gdzie dominuje beton, potrzebuje ożywienia. System drzwi loftowych LOFT Lite to unikalne profile o industrialnej stylistyce, służące do produkcji nowoczesnych drzwi i ścianek działowych do pomieszczeń wewnętrznych. Cienki profil daje możliwość tworzenia produktów, które wpiszą się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną stylistykę. W Dan-Pol znajdziesz szklane drzwi loftowe z różnymi rodzajami wypełnienia i możliwością personalizacji podziałów drzwi w dowolny sposób. Dzięki temu wybierzesz u nas loftowe drzwi dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Co charakteryzuje drzwi industrialne i loftowe Częstochowa?

  • Drzwi loftowe Loft Lite mogą być wypełnione dowolnym szkłem z dedykowanej oferty lub wypełnieniem stalowym. Drzwi industrialne sprawdzą się w każdym wnętrzu;
  • wszystkie drzwi loftowe Icon Loft projektowane i produkowane są w 100% w Polsce;
  • rozbudowany system akcesoriów i okuć pozwala na projektowanie drzwi loftowych uchylnych czy przesuwnych do pomieszczeń wewnętrznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi drzwiami m.in. w Dan-Pol Salon Drzwi w Częstochowie, gdzie prezentujemy kilka różnych konfiguracji drzwi loftowych, w tym drzwi loftowe przesuwne. Oferujemy także inne drzwi przesuwne Częstochowa oraz niestandardowe drzwi charisma Częstochowa. Sprawdź naszą ofertę i złóż zamówienie na najlepsze drzwi do Twojego domu!

Możliwe rodzaje wypełnienia:

W ofercie na specjalne zamówienie istnieje możliwość personalizacji podziałów drzwi w dowolny sposób. Oto kilka propozycji spośród wielu możliwości.

Call Now Button