Drzwi Loftowe Przesuwne Częstochowa

Drzwi loftowe-industrialne przesuwne Częstochowa – nowoczesny charakter wnętrza

Jeśli cenisz sobie wyjątkowy, industrialny charakter wnętrza, drzwi loftowe przesuwne Częstochowa z oferty DAN-POL będą doskonałym wyborem! Prezentowane  przez nas systemy drzwi industrialnych przesuwnych powstały z inspiracji estetyką wnętrz przemysłowych i odpowiadają najnowszym trendom w aranżacji wnętrz. Typowe dla stylu loftowego prostota, światło i przestrzeń zostały podkreślone przez unikalne profile loftowych drzwi przesuwnych (sprawdź także inne modele na: drzwi loftowe Częstochowa).

Wyeksponowane detale mechaniczne systemu w drzwiach loftowych przesuwnych wykonano z najwyższą starannością. Dla podkreślenia charakteru pomalowano je na czarny, matowy kolor, co nadaje wnętrzu charakter industrialny.

Drzwi przesuwne loftowe znajdą idealne zastosowanie w nowoczesnych, ascetycznych lub industrialnych wnętrzach. Będą także doskonałym wyborem do każdego pomieszczenia, w którym chcesz podkreślić jego wielkość lub zachować przepuszczalność światła. Drzwi industrialne będą się dobrze prezentować w dużym mieszkaniu, nowoczesnym biurze czy innych wnętrzach – jako stylowy i funkcjonalny podział przestrzeni. Drzwi przesuwne Częstochowa z oferty DAN-POL sprawdzą się również w wielu klasycznych aranżacjach. Możesz także wykorzystać proponowane przez nas niestandardowe, specjalne rozwiązania – do takich należą drzwi akustyczne Częstochowa, dzięki którym odizolujesz pomieszczenie od nadmiernych hałasów, zapewniając sobie spokój i odpowiednie warunki do odpoczynku.

Drzwi przesuwne industrialne Częstochowa – systemy przesuwne

Drzwi przesuwne industrialne proponujemy w wersji przesuwnej jako drzwi szklane lub drzwi drewniane. System do drzwi przesuwnych loftowych przeznaczony jest do drzwi przejściowych między pomieszczeniami, w szczególności do jadalni, salonu czy gabinetu oraz jako zamknięcie pomieszczeń typu schowek lub garderoba. Mocowanie odgórne mechanizmu za każdym razem nadaje drzwiom przesuwnym lekkości i harmonii. Drzwi przesuwne loftowe Częstochowa z firmy DAN-POL posiadają dwa rodzaje systemów przesuwnych:

  • system przesuwny Front – znajduje zastosowanie w drzwiach przesuwnych szklanych,
  • system przesuwny Gustavson – stosowany najczęściej do drzwi loftowych drewnianych, choć może być również łączony z drzwiami szklanymi.

W drzwiach przesuwnych loftowych proponujemy zastosować uchwyty w formie relingów o różnych długościach lub uchwyty wpuszczane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi drzwiami m.in. w DAN-POL Salon Drzwi w Częstochowie, gdzie prezentujemy kilka różnych konfiguracji drzwi loftowych. Oferujemy produkty nie tylko o ponadczasowym designie, ale również o wyjątkowym standardzie wykonania.

Call Now Button