Drzwi fornirowane Częstochowa

Drzwi fornirowane to drzwi wykonane z podłoża z drewna, które pokrywa się cienką warstwą naturalnego drewna czyli forniru. Fornir to cienki płat drewna uzyskiwany z kłód drzewa poprzez ich przecinanie na cienkie warstwy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, drzwi fornirowane wyglądają na wykonane w całości z drewna, a jednocześnie są o wiele tańsze od drzwi całkowicie drewnianych, które także znajdują się w naszej ofercie.

Drzwi fornirowane stanowią dobry wybór dla osób, które cenią sobie naturalne materiały oraz estetykę. To także rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą, bądź nie mogą mieć drzwi całkowicie wykonanych z litego drewna ze względu na koszty lub walory estetyczne.

Szukasz oferty na wysokiej jakości drzwi fornirowane w Częstochowie? Sprawdź propozycję naszej firmy Dan-Pol. Jesteśmy lokalnym salonem drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych z ponad 25 letnią tradycją .

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

 

Czym charakteryzują się drzwi fornirowane?

Oferowane przez naszą firmę drzwi fornirowane charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dbałością o każdy detal oraz zastosowaniem najlepszych materiałów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Już na etapie projektowania mogą być dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, w tym także na wymiar.

Wszystkie drzwi fornirowane montowane są przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy zawsze stawiają na jakość i estetykę wykończenia. Co więcej, nasza oferta obejmuje również nowoczesne drzwi fornirowane o różnej grupie odporności ogniowej oraz izolacyjności akustycznej, co zwiększa bezpieczeństwo i pozwala na większe poczucie spokoju.

Każdy klient, decydując się na nasze drzwi, może mieć pewność, że otrzyma produkt na najwyższym poziomie, spełniający nawet najwyższe kryteria.

KOLORYSTYKA

 

Dlaczego warto wybrać drzwi fornirowane z oferty salonu Dan-Pol z Częstochowy

Salon Dan-Pol z Częstochowy to miejsce, w którym warto zwrócić uwagę na ofertę drzwi fornirowanych. Są one wykonane z wysokiej jakości selekcjonowanego drewna, które nadaje im elegancki i wyjątkowy styl. Drzwi te charakteryzują się wysoką szczelnością, co zapewnia izolację akustyczną.

Drzwi wewnętrzne Dan-Pol posiadają certyfikaty PEFC oraz FSC i dodatkowo nie zawierają trujących związków formaldehydu (Certyfikat VOC), co sprawia iż oprócz dbałości o środowisko naturalne, dbamy także o zdrowie naszych klientów. Nasza firma oferuje szeroką gamę wzorów i kolorów, dzięki czemu każdy klient może dopasować drzwi do swojego gustu i stylu wnętrza.

Profesjonalna obsługa salonu Dan-Pol umożliwia również fachowe doradztwo i pomoc przy wyborze najlepszego rozwiązania. 

Call Now Button