Drzwi fornirowane Opole

Drzwi fornirowane to drzwi, które wykonuje się z podłoża z drewna lub sklejki, pokrywając je cienką warstwą forniru, czyli płatu drewna pozyskanego poprzez przecięcie kłód na cienkie płaty. Dzięki temu, drzwi te wyglądają na całkowicie drewniane, ale są jednocześnie tańsze niż drzwi wykonane w całości z drewna.

Osoby, które szukają naturalnych materiałów i estetyki, a jednocześnie nie chcą wydać zbyt dużo pieniędzy lub mieć trudności z konserwacją drzwi drewnianych, powinny zdecydować się na drzwi fornirowane.

Nasza firma Dan-Pol oferuje wysokiej jakości drzwi fornirowane, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne dla mieszkańców Opola.

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

 

Czym charakteryzują się drzwi fornirowane?

Oferowane przez naszą firmę drzwi fornirowane charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dbałością o każdy detal oraz zastosowaniem najlepszych materiałów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Na etapie projektowania są dostosowane do indywidualnych wymagań klienta, w tym na wymiar.

Montaż każdego z drzwi fornirowanych jest wykonywany przez doświadczonych pracowników, którzy zawsze kładą nacisk na jakość i estetykę wykończenia. W ofercie dostępne są również nowoczesne drzwi pokryte fornirem, zapewniające różne poziomy odporności ogniowej, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

Nasza firma gwarantuje, że każdy klient otrzyma drzwi na najwyższym poziomie, spełniające najwyższe wymagania.

 

 

KOLORYSTYKA

 

Dlaczego warto wybrać drzwi fornirowane Opole z oferty salonu Dan-Pol

 Salon Dan-Pol oferuje drzwi fornirowane wykonane z drewna wysokiej jakości, selekcjonowanego drewna, które nadaje im elegancki i wyjątkowy styl. Drzwi te charakteryzują się wysoką szczelnością, co zapewnia izolację.

Drzwi wewnętrzne Dan-Pol posiadają certyfikaty PEFC oraz FSC i dodatkowo nie zawierają trujących związków formaldehydu (Certyfikat VOC), co sprawia iż oprócz dbałości o środowisko naturalne, dbamy także o zdrowie naszych klientów.  

Nasza firma oferuje szeroką gamę wzorów i kolorów, co pozwala na wybór drzwi idealnie dopasowanych do stylu i gustu każdego klienta. Pracownicy salonu Dan-Pol służą również profesjonalnym doradztwem i pomocą w doborze najlepszego rozwiązania.

 

 

Call Now Button