Szklane

Eleganckie, bezpieczne, nowoczesne. Szeroka gama wzornicza szkła pozwala wybrać najbardziej optymalne rozwiązania. Wysokiej klasy okucia, wyłącznie renomowanych, europejskich producentów. Niezwykle szeroka paleta wzornicza ościeżnic i akcesoriów. Drzwi z charakterem. Szkło przeźroczyste lub matowe, dodatkowo może być barwione w masie w kolorze grafitowym. Tafla szklana gładka lub z wzorem. W drzwiach z motywem piaskowanym szkło odporne jest na plamienie, powierzchnia wzoru pokryta jest teflonem, co zabezpiecza ją przez tzw. „palcowaniem”. W modelach , gdzie wzór jest grawerowany, 6mm paseczki mogą nawiązywać wzorem do kolekcji Drzwi Nowoczesnych Motiv.

Drzwi szklane wykonane w technice laser lub druk. Szkło austriackie przeźroczyste lub matowe z naniesionym wzorem za pomocą drukowania lub obróbki laserowej, jak w drzwiach Cosmic i Deli.
Wzór zdaje się sprawiać wrażenie zatopionego w tafli szklanej.
Przemyślane rozwiązanie konstrukcyjne z zawiasami opartymi na przekładni mikro-ślimakowej lub regulowanymi w 3 płaszczyznach 3D.
Nowością jest rozwiązanie drzwi Szklanych Reverso z odwrotnym otwieraniem oraz Nivelo, gdzie tafla szklana zlicowana jest z ościeżnicą. Rozwiązania opisane w dziale Rozwiązania Specjalne.
Wszystkie tafle szklane mogą być zamontowane na ościeżnicach z powierzchnią fornirowaną,lakierowaną ,laminowaną oraz z powierzchnią Struktura.

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI