Drzwi Charisma Częstochowa

Jeśli szukasz solidnych drzwi najwyższej jakości, wykonanych z dbałością o każdy detal, drzwi Charisma austriackiej marki DANA będą doskonałym wyborem! Drzwi z kolekcji Charisma charakteryzuje hartowane skrzydło szklane, osadzone po bokach w drewnianej konstrukcji. Elementy tych drewniano-szklanych drzwi wykonane są z różnego rodzaju drewna klejonego poprzecznie i wzdłużnie, co wpływa znacząco na stabilność skrzydła i eliminuje efekt wypaczania się elementów drewnianych, gdzie szkło stanowi 2/3 powierzchni.

Kolekcja Charisma – drzwi drewniane z przeszkleniem

DANA proponuje kilka unikatowych wzorów drzwi Charisma z elementami drewnianymi, dodatkowo ozdobionymi frezami i poziomym ułożeniem forniru. Kolekcja Charisma wyróżnia się także wstawkami z drewna lub stali w przypadku wersji lakierowanej. Elementy szklane w drzwiach Charisma wykonane są ze szkła hartowanego, co zapewnia użytkownikom drzwi szklanych pełne bezpieczeństwo. Szkło wykorzystane do drzwi Charisma może być zarówno barwione w masie, jak i zdobione powierzchniowo poprzez piaskowanie lub nadruk wzorów czy grawerowanie.

Wzory z kolekcji Charisma możemy często przenieść także na drzwi pełne, drzwi fornirowane, gdzie efekt Charismy wykonany jest za pomocą intarsji forniru, lub na drzwiach lakierowanych w postaci frezów typu Motiv. Dla bardziej wymagających klientów posiadamy także wersję drzwi z kolekcji Charisma DANA Prestige – Drzwi Charisma Struktura z przeszkleniem oraz powierzchnią ryflowaną. Drzwi Charisma mogą występować jako drzwi przylgowe lub bezprzylgowe, w wersji lakierowanej lub olejowanej.

Drzwi DANA – wybierz wersję dla siebie

Szukasz drzwi przesuwnych w Częstochowie? W Dan-Pol znajdziesz model dla siebie! Wszystkie drzwi DANA z naszej oferty, zarówno drewniane jak i szklane, mogą być oferowane w wersjach przesuwnych. A może interesują Cię drzwi loftowe Częstochowa? Te industrialne drzwi coraz częściej goszczą w nowoczesnych wnętrzach i dostępne są w wielu wersjach, z różnymi rodzajami wypełnienia i możliwością personalizacji podziałów drzwi w dowolny sposób. Dzięki temu wybierzesz u nas loftowe drzwi dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Proponujemy również drzwi loftowe przesuwne w Częstochowie – wszystkie modele drzwi są solidne, trwałe, oryginalne i funkcjonalne. Jeśli zatem chcesz jak najlepiej zaprojektować swoje wnętrze i maksymalnie wykorzystać przestrzeń, wybierz system drzwi przesuwnych – w Dan-Pol doradzimy najlepszą opcję drzwi dla Twojego mieszkania!

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA

Call Now Button