Drzwi Charisma Częstochowa

Kolekcja Charisma- hartowane skrzydło szklane osadzone jest po bokach w drewnianej konstrukcji.
Elementy wykonane są z różnego rodzaju drewna klejonego poprzecznie i wzdłużnie, co wpływa znacząco na stabilność skrzydła i eliminuje efekt wypaczania się elementów drewnianych, gdzie szkło stanowi 2/3 powierzchni.

DANA proponuje kilka unikatowych wzorów drzwi Charisma z elementami drewnianymi dodatkowo ozdobionymi frezami, poziomym ułożeniem forniru lub wstawkami drewna lub stali w przypadku wersji lakierowanej. Szkło jest oczywiście szkłem bezpiecznym-hartowanym, co zapewnia użytkownikom drzwi szklanych pełne bezpieczeństwo. Szkło wykorzystane do drzwi Charisma może być zarówno barwione w masie jak i zdobione powierzchniowo poprzez piaskowanie wzorów czy grawerowanie.
Wzory z kolekcji Charisma możemy przenieść także na drzwi pełne. Drzwi fornirowane, gdzie efekt Charismy wykonany jest za pomocą intarsji forniru, lub na drzwiach lakierowanych w postaci frezów typu Motiv.
Dla wybrednych, posiadamy także wersję w kolekcji DANA Prestige – Drzwi Charisma Struktura z wąskim przeszkleniem z powierzchnią ryflowaną. Drzwi Charisma mogą występować jako drzwi przylgowe lub bezprzylgowe, w wersji lakierowanej lub olejowanej.

PRODUKTY Z TEJ KOLEKCJI

KOLORYSTYKA

Call Now Button