Podłogi Admonter z drewna iglastego Częstochowa

W porównaniu z gatunkami drewna liściastego, drewno iglaste, takie jak modrzew, świerk czy sosna jest bardziej miękkie i lżejsze.
Jednocześnie, dzięki bardziej równomiernej strukturze i określonym kolorom, otwierają wspaniałe możliwości projektowania. Bardzo naturalny wygląd drewna iglastego, zyskuje dzięki temu iż daje odczucie ciepła i przytulności.
Naturalne, olejowane podłogi z drzewa modrzewiowego są najcieplejsze ze wszystkich. Zwłaszcza w pomieszczeniach, w których podłogi nie są narażone na ciągłe zużycie, na przykład sypialnie, tego typu podłogi będą miały idealne zastosowanie.
Drewno iglaste nie jest jednolitym materiałem. Żadna deska podłogowa nie ma dokładnie takiego samego wyglądu jak następna.
W przypadku wyboru właśnie deski iglastej, bardzo duże znaczenie ma jakość wykonania. Wszyscy spotkaliśmy się z deskami, które skrzypią pod ciężarem stawianych kroków, deskami które nie do końca zostały dobrze wysuszone i wydobywa się z nich żywica oraz naturalne soki.
Podłoga Admonter z drewna iglastego, choć nie najtańsza, da Państwu poczucie komfortu i sprawdzi się na długie lata, zaś wzór usłojenia, sęki – spowodują , że wnętrze będzie miało niepowtarzalny wygląd.
Admonter oferuje podłogi iglaste w sorcie podstawowym – basic oraz rustykalnym – rustic.
Prócz sortu, klient ma wpływ na długość deski, grubość oraz obróbkę zewnętrzną drewna – tzw. wykończenie.
Oferujemy produkty naturalne, bielone, poddane obróbce dymem lub obrabiane thermo.

Zapraszamy do zapoznania się z kolorystyką naszych podłóg na stronę www.admonter.eu

KOLORYSTYKA

GALERIA

Call Now Button