Boazerie CUBE by Admonter Częstochowa

Boazerie CUBE by Admonter Częstochowa

Dobrze dobrana, wysokiej jakości boazeria jest w stanie odmienić całą aranżację wnętrza. Boazerie w Częstochowie, których szeroki asortyment znajdziesz w salonie Dan-Pol, to bogata oferta podłóg i boazerii austriackiej marki Admonter. Produkcja i sprzedaż boazerii drewnianej, podłóg drewnianych i innych produktów pod marką Admonter rozpoczęła się w 1972 r. i od początku gwarantuje produkty najwyższej jakości.

Admonter produkuje głównie podłogi drewniane trójwarstwowe, jednak uzupełnieniem oferty są deski dwuwarstwowe, kolekcja tańszych podłóg dębowych ONDO, drzwi wewnętrzne, boazeria tzw. CUBE i Galleria oraz elementy nie wykończone jak schody czy płyty meblowe. W ofercie Dan-Pol proponujemy również podłogi dębowe w Częstochowie oraz inne podłogi drewniane, o niepowtarzalnym designie, wytrzymałej konstrukcji, wykończeniu i doskonałych parametrach.

Boazerie drewniane CUBE i Galleria – bogata oferta Admonter Częstochowa

Część asortymentu Admonter ELEMENTs stanowią naturalne panele drewniane. W Dan-Pol polecamy deski boazeryjne Admonter:

  • CUBE – nowoczesna boazeria ścienna o wielowymiarowym efekcie,
  • Galleria – deski boazeryjne gładkie.

Ściany, sufity, meble i przedmioty w Twoim wnętrzu automatycznie zyskują dodatkowy urok, dzięki użyciu desek boazeryjnych z materiału najwyższej jakości. Boazeria ścienna doskonale sprawdzi się we wnętrzach w stylu skandynawskim, klasycznym, rustykalnym, francuskim i amerykańskim. W zależności od tego, jaki styl preferujesz, wybierając deski boazeryjne Cube lub Galleria sprawisz, że każde pomieszczenie stanie się bardziej przytulne i niepowtarzalne. Możesz postawić także na wykończenie boazerii starym drewnem, co stworzy w Twoim mieszkaniu jeszcze bardziej wyjątkowy klimat.

Produkty producenta podłóg drewnianych Admonter znane są z ekskluzywności oraz wysokiej jakości. W Dan-Pol oferujemy także drzwi drewniane w Częstochowie, solidne, wytrzymałe i wysokiej jakości Sprawdź naszą ofertę i spraw, by Twój dom olśniewał pięknem płynącym prosto z natury!

Więcej przeczytasz także na https://admonter.com/pl/

CUBE


GALLERIA

Call Now Button